Labākie Indijas galvaspilsētas Deli Apskates vietas

Deli ir kapitāla Indijā un ir arī viens no populārākajiem pilsētām. Deli ir vieta, kur ir atrodami daudzi mošeju, pieminekļi un forts, kas tika uzbūvēta ar Mughal valdnieki, kas reiz valdīja pilsētu.

Vēcais Deli un Jaunais Deli ir divas kontrastējošas laikmetu no pilsētas, padarot savu vēsturi, pat interesantāku. Neatkarīgi no bagāto kultūru un apbrīnojamo vēsturi, Deli, ir vairākas vietas piesaistes ietvaros pilsētas. Šeit ir daži no labākajiem apskates objektiem Deli, kas ir vērts apmeklēt.

Humajunas kapenes – Deli Humajuna imperatora kapenes iedvesmoja Tadž Mahals, kas atrodas Agra. Par Humajuna imperatora kapenes tika uzcelta 1570. gadā par Imperatoru Humajunu. Kaps ir eleganta konstrukcija ar skaistiem dārziem ap to.

Lodi Dārzi -. Apmeklētājiem, kuri vēlas veikt rāms gājiena attālumā no trokšņainās pilsētas, Lodi Dārzi ir vieta apmeklēt Deli. Pievilcīgs dārzs tika uzcelta 1936.gadā ar Lielbritānijas valdnieku. Šodien, Lodi Dārzi ir iecienīts starp jogas praktiķiem, skrējēji un jauniem pāriem bauda romantisku pastaigu pa parku.

Sarkanais forts -. Sarkanais forts ir Deli populārākais piemineklis. Tas ir atgādinājums par to, cik spēcīgs Mughal valdnieki bija. Cietoksnis aizsargā sienas, kas stiepjas vairāk nekā divus kilometrus. Tā tika veidota, lai saglabātu iebrucējiem out. Apmeklējot Sarkanu fortu jūs aizvedīs uz pagātni, kā jums skatīties vienu stundu šovs skaņas un gaismu, kas notiek katru darbadienās.

Džama Mashida -. Džama Mashida ir vēl viens brīnišķīgs dārgums Vecās Deli. Tas ir pazīstams kā lielākais mošeja Indijā, jo tas var turēt 25.000 bhaktas laikā. Džama Mashida veica 13 gadus, lai izveidotu. Tā tika pabeigta Apmeklētāji var uzbraukt uz augšu no torņa, lai apskatītu apdullināšanu dekorācijas zemāk.

Čandi Houks -. Tas ir galvenais ielu Old Deli. Ejot pa Čandi Houks dos jums norādes par Indijas dzīvi. dienas laikā, ielas ir mudž rikšas, ratiņi, automašīnas, gājējiem, pircējiem, un dzīvniekiem, kas konkurē ar ceļu satiksmi. Pat ja tā ir vecākā iela Deli, tas joprojām ir aktīvākais vienu. Ir labi atradumiem un akcijas preces gar Čandi Houkam. Tajā ir vairākas veikalos pārdod rotaslietas, elektroniskās ierīces, audumu un citu pieejamu suvenīrus.

Tie ir labākie galamērķiem Deli, ka jums nevajadzētu palaist garām, lai apmeklētu.

Džemma ir mamma 3 skolas bērniem. Viņa ir Sistemas Inžinieris, tehnoloģija pētnieks un Independent Medicīnas Norēķinu un kodēšanas konsultants. Viņa un viņas ģimene ir labi ceļoja pa visu pasauli!

Viņas blogus un tīmekļa vietnes ir vērsta uz mammas, tēti un studentiem, kas vēlas strādāt mājās, veidot mājās bizness. Viņas Interesanti Āzijas piedzīvojumi un galamērķi. Atklājiet Āzijas kultūras un lielisks ēdiens!