Izbaudiet dažus tradicionālus amatniecības un modes ar ķeltu Iesaistīšanās Gredzeni

No ķeltu saderināšanās gredzeni baltajam zelta aproces, rotaslietas roku darbs vidū seno Orkneju salu Neliela pilsēta Kērkvols ir kaut kas visiem. Mūsdienās ķeltu rotaslietas var atrast pērļošanas veikali. Kaut gredzeni un aproces var piebilst, ka papildu dzirksti savā dzīvē, šodien bija īpašs uztraukums šajā pilsētā, kur tiek veikti šīs kolekcijas.

Daudzi cilvēki steidzās dažus simts metrus no sirds Kērkvols leju šauras vīšanas akmens ielas uz ostas pusi. Ir izņēmuma skats sagaidīja daudzi cilvēku. Spermas valis tika vārtīties ostas. Liels pūlis vēroja nepacietīgi vienkārši tāpēc, ka reti apmeklētājs šķita notverto.

Uz īsu laiku 50 gadu vīrietis izskatījās slimīgs un veterinārārsti Inverness pie Skotijas Lauksaimniecības koledžā pieņemts, tas varētu nomirt seklajos ūdeņos Pilsētas osta. Dziļā ūdens dzīvnieks parādījās satraukumu un veterinārārsti brīdināja, ka tas, protams, mirst seklā ūdenī. Bet kā pacietīgi gaida pūļus uz mola, tai skaitā personām skolēnu un privātpersonām ņemot pārtraukuma no darba novērots, vaļu ļāva sevi ganīt drošību ar mazu laivu.

Ar pļauka no tās milzīgo aste varenais valis parādījās pateikt paldies daudz uz laivas, kas noveda to drošību no Kērkvola Harbora kur tā tika rakstīta ar ienākošo plūdmaiņām. Lai gan tur bija uztraukums pie klātbūtni lielā okeāna zīdītājs, daudzi bija gaidīts sliktākais tās labklājību.

Kad valis dabūja savus gultņus tas viss pēkšņi parādījās izsaukt enerģiju un peldējās lielā ātrumā uz Orkneju Ziemieļu salam un daudz dziļāk ūdens. Ikviens uzliku piestātnes iedvesa nopūta palīdzības un lūdza awesome radījums varētu izdzīvot.

Ķeltu Iesaistīšanās Gredzeni pievienot šarmu

Daudz gredzeniem ieskaitot ķeltu saderināšanās gredzeni ir saiknes ar jūru, kas dažreiz apļi un diezgan bieži rages visapkārt mūsu salām. Līdzīgi Aikerness šarmu, kas attēlo kratot straumes apaļas nelielu plūdmaiņu saliņu. Šodien saule spīdēja un ūdens bija dzīvoklis klusums. Tikai viļņus no vaļa lauza virsmu.

Kā arī ķeltu saderināšanās gredzeni, kas ir labvēlīgi uz mūsu krastiem, uz Orkneju mēs ražošana masīvs jūras saistītu rotaslietas posteņiem, ieskaitot piekariņi pakārt no baltā zelta aproces. Iespaidīgs ilustrācija tam ir Ankora šarmu. Simbols mūsu tirdzniecības no jūras, kas dominē mūsu salas dzīvi tūkstošiem gadu

Vai jūs vairāk interesē tradicionālās rotaslietas, piemēram, ķeltu saderināšanās gredzeni vai vairāk mūsdienu ieviešanas dienas balta zelta aproces, ka Ola Gorie kolekcijas no Skotijas Orkneju salās noteikti būs kaut ko citu par jums.