5 populāri raksturu kostīmi meitenēm šajā Helovīna

Kad runa ir par meitenēm, ir daži standarta kostīmi, ka jūs redzēsiet gadu pēc gada pie Helovīna laikā. Ar daudziem no tiem, meitenes var valkāt kostīms gadu radošās spēlēt. Dzimšanas dienas svinības gada garumā sāk būt “tēmu” tērpus, kā arī, un daudzas no tām derēs ar tiem skaisti.

Princese -. Disneja princeses ir vispopulārākais. Ar krāšņs kleitas, kas iet ar Belle, Gulējoša Skaistule, Pelnrušķīte, Sniegbaltīte un Jasmine, jūs, protams, atrast vienu, kas atbilst jūsu bērnam un ka tie patiks. Lielākā daļa rotaļlietu veikalos var šos tērpus gadu, lai jūs varētu atrast tos pārdošanā un krājumu līdz nākamajām Helovīns.

Balerina -. Ļoti vienkāršs kostīms no triko un svārki. Vislabāk izmantot siltākā klimatā, kā Helovīna nakti var iegūt salīgs dažās jomās. Es esam noskaidrojuši, ka šie tērpi bieži nāk ar spārniem, padarot tērpu vairāk pa līniju kādas.

Zila feja balerīna.” – Nav svarīgi, ko jūs varētu domāt, Zila un fuksīna ir gan meitenes. Lielākā daļa bērnu zinām! Zila dažkārt var valkāt maz zēniem, lai gan, un fuksīna ir diezgan populārs ar meitenēm.

Dora piedzīvotāja -. Kas viegls kostīms nu pirkšanu vai padarīt sevi! Ar vienkāršu rozā t-kreklu, sarkanas bikses, dzeltenas zeķes un baltas sporta kurpes, jums ir kostīms diezgan daudz pilnīga. Pievienot purpura mugursoma un dažas rotaslietas jūs atradīsiet pie dolārs veikalā un jūs maz meitene var būt Dora visa gada garumā.

Dažādas Dzīvnieki un Kukaiņi -.Māzas meitenes mīlestība mērci kā dzīvnieki. Tajā Helovīna laikā, melni kaķi un zaķīši ir populāri. Vaboles kā kamenes, mārītes un tauriņi arī visur! Šie tērpi var būt lielāks un apjomīgākas, nekā daži, tāpēc pārliecinieties, lai ņemtu vērā, cik smags tas ir, un cik tālu jūs gaidāt savu bērnu staigāt.

Mans labākais padoms, kad costuming jūsu bērns pie Helovīna ir ļaut viņiem izvēlēties to, ko viņi vēlas. Nesniedz lieli plāni un izveidot kostīms, tikai apgriezties un redzēt viņi vēlas iegādāties kaut ko “labs” no veikala. Tie nav nāksies jautri kostīms jūs piespiestu tos valkāt, kas galu galā pazudināt savu nakti.

Nikola ir dedzīgi krafters un mīl radīt Helovīna kostīmi par savu ģimeni. Viņa nesen vajadzēja nopirkt jaunu šujmašīnu un pagāja ilgs laiks, lai izvēlētos to. Lasiet par pētījuma viņa darīja pirms pērk, un šujmašīnu atsauksmes mājas lapā.

Šis raksts var reproducēt pilnā apjomā, kamēr resursu kastē un dzīvu saikni paliek neskartas.